Rannarootsi muuseum kutsub laupäeval kl 12-15 Vanasadama turule. Siit leiad kingituse isadepäevaks, lauale soolast ja magusat. Juba on mõistlik mõelda ka peatsetele jõulupühadele ja varuda kingitused enne jõulustressi tekkimist.
Lapsed saavad muuseumiõuel meisterdada toredaid jõuluehteid. Muuseumis sees võib aidata kaasa varjevõrgu valmistamisel Ukraina toetuseks.
Vanasadama turul on müügil rohkelt talukraami, palju erimekki mett, hoidised, kodused hõrgutised, küpsetised, piparkoogitaigen, rohkelt lihakraami, kala ja mereande (vürtsikilu, äkilist räime, lõhet, tiigerkerevette). Mitmel letil on kodumune, hapukapsast. palju käsitööd, ehteid, loodustooteid, matka- ja jahitarbeid. Õnneloos, kus iga loos võidab.
Rannarootsi muuseumi vabaõhukohvikus on müügil koorene kalasupp, kodused õunakoogid. Ukrainlaste letil on borš, kartulipirukad lihaga, tort ja muud.
Muuseumis võib sel päeval kuulda hiiu kandle harjutamist, kuna toimuvad hiiu kandle tunnid lastele ja suurtele.
Tere tulemast Vanasama turule! Tule ja varu jõulukingitused aegsasti!
Rannarootsi muuseumi pere