Läänemaa Jalgpalliklubi esindusmeeskonna hooaeg saab avalöögi reedel, 7. mail Tallinnas Nike Arenal, kui külla sõidetakse JK Tallinna Kalevi U21 võistkonnale.
Meeskond mängib teist hooaega Esiliiga B-s, olles sellega regiooni kõrgeimal tasemel mängiv pallimänguvõistkond. Kahekümne viiest ülesantud mängijast 21 on klubi enda kasvandikud. Meeskonnaga liitus selleks hooajaks neli mängijat teistest klubidest.
Läänemaa JK duubelvõistkond on teist aastat järjest, selleks hooajaks teise liigasse tõusnud, FC Hiiumaa. Peatreener Theimo Tülp ütles enne esimest mängu: “On heameel, et hooaeg algab. Ootame esimesest mängust head algust hooajale ja loodame, et teeme sama hea hooaja, kui seda oli 2020.”
Mais toimuvad mängud ilma pealtvaatajateta.
Läänemaa JK suurimad toetajad 2021. hooajal on Haapsalu linn, Morobell OÜ, Cipax AS, Tandem Kaubanduse AS.
Triin Vellemäe, Läänemaa JK